hlavní nabídka    objednat   
 
zpěvníky výběry
číslo autor název poznámka
394 Weinberger J., Vích M., Šalamounová B. Ach ty plachty, kde je mám? svérázné básně a písničky
1118   Balada pro banditu zpěvník písní z legendární divadelní hry brněnského divadla Husa na provázku (později zfilmované)
162 Žák Martin Bluegrass songbook 1.  
51   Country zpěvník 1.  
52   Country zpěvník 2.  
153   Country zpěvník 3.  
1572   České a slovenské hity 20. století 1. díl 100 nejoblíbenějších písní naší populární scény, každé desetiletí je zastoupeno několika kousky (Po starých zámeckých schodech, Svět patří nám, Slunečnice, Píseň pro Kristýnku, Mám malý stan, Ona se brání, Kávu si osladím, Mží Ti do vlasů, Máš chuť majoránky, Zřejmě letos nikde nejsou kytky, V stínu kapradiny, Zaľubil sa chlapec, Levandulová, Na kolena, Jsi můj pán, František Dobrota aj.)
1590   České a slovenské hity 20. století 2. díl 100 nejoblíbenějších písní naší populární scény, každé desetiletí je zastoupeno několika kousky (Život je jen náhoda, Přednosta stanice, Santa Lucia, Včera neděle byla, Lady Carneval, Do věží, Jahody mražený, Biely kvet, Reklama na ticho, S cizí ženou v cizím pokoji, Karlín, Mám jednu ruku dlouhou, Slim Jim, Máma aj.)
1607   České a slovenské hity 20. století 3. díl 100 nejoblíbenějších písní naší populární scény, každé desetiletí je zastoupeno několika kousky (Růžová krinolína, Škoda lásky, Docela všední obyčejný den, Písnička pro Zuzanu, Dáme si do bytu, Tam kam chodí vítr spát, Není všechno paráda, Co je to láska, Robinson, Nech brouka žít, Psi sa brania útokom, Buřty pivo nenávist, Malagelo, Tata, Voda čo ma drží nad vodou aj.)
1648   České a slovenské hity 20. století 4. díl 100 nejoblíbenějších písní naší populární scény, každé desetiletí je zastoupeno několika kousky (Muzikantova písnička, Lékořice, Pojď se mnou lásko má, Motlitba pro Martu, Slzy tvý mámy šedivý, Peggy, Lásko Amore, Poslední kovboj, Marcel z malého města, Malý dům nad skálou, Sliby se maj plnit o Vanocích, Krtek, 1. signální, Pěkná pěkná pěkná aj.)
1683   České a slovenské hity 20. století 5. díl 100 nejoblíbenějších písní naší populární scény, každé desetiletí je zastoupeno několika kousky (Růžová krinolína, Škoda lásky, Docela všední obyčejný den, Písnička pro Zuzanu, Dáme si do bytu, Tam kam chodí vítr spát, Není všechno paráda, Co je to láska, Robinson, Nech brouka žít, Psi sa brania útokom, Buřty pivo nenávist, Malagelo, Tata, Voda čo ma drží nad vodou aj.)
282   Hosana zpěvník křesťanských písní, váz., 634 s.
1451   Písničky z muzikálů a hudebních filmů 1. díl Bylo nás deset, Divotvorný klobouk, Jak básníci přicházejí o iluze, Limonádový Joe, Starci na chmelu
1756   Písničky z muzikálů a hudebních filmů 2. díl Dáma na kolejích, Discopříběh, Jen ho nechte ať se bojí, Jonáš a Melicharová, Pytlákova schovanka
1253   Písničky z pohádek a dětských filmů 1. díl písničky z pohádek Honza málem králem, Královna Koloběžka, O princezně,která ráčkovala, Princové jsou na draka, Šíleně smutná princezna, Tři oříšky pro popelku, Tři veteráni aj.
1295   Písničky z pohádek a dětských filmů 2. díl písničky z pohádek Šíleně smutná princezna, Princ a Večernice, O statečném kováři, Princové jsou na draka aj.
1456   Písničky z pohádek a dětských filmů 3. díl písničky z pohádek Co takhle svatba princi, Až přiletí čáp královno, Lotrando a Zubejda, Princezna ze mlejna 1 a 2, Princové jsou na draka, Zlavovláska aj.
1513   Světové evergreeny A5, váz., 154 s.

 
© 2002-2004  Music Distribuce Mistrovice
 
 
nahoruhlavní nabídka    objednat